modelklub Bolešiny

LETU ZDAR !!!

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Tisk PDF

 

RC MODEL SHOW 2017

 

Co jsme pro vás připravili?

                Stejně jako na loňské RCMS vyhlásíme anketu o divácky nejzajímavější ukázku sobotního programu- „Nejhezčí éro setkání“. Tři stroje, nebo vystupující skupiny, s nejvyšším počtem hlasů pak svým majitelům přinesou ocenění v podobě pamětní plakety a drobné věcné ceny. Zároveň pak budou z řad hlasujících diváků vylosováni minimálně tři výherci hodnotných věcných cen, věnovaných našimi sponzory. Jako bonusová cena je připraven Vyhlídkový let na motorovém padáku se zkušeným pilotem Johnym Jahnem.

                Protože diváci hodnotí modely podle zcela odlišných parametrů, než modeláři, opět vyhlásíme i soutěž mezi startujícími piloty, kteří si mezi sebou sami zvolí nejzajímavější ukázku. Vítěz si pak domů odnese cenu pilotů, „Putovní zlaté rádio“ a samozřejmě i drobnou věcnou cenu. Všechny výše uvedené ankety budou vyhlášeny sobotního večera na samý závěr letového programu.

              

RC MODEL SHOW 2017

bude zahájena v sobotu již v 10:30 hodin meetingem pilotů,

kde se účastní piloti dovědí všechny potřebné informace a pak už vypukne vlastní program.

10.50- Dopolední překvapení

11.00- Oficiální zahájení

11.10- Zahájení letových ukázek modelů, které budou vždy v celou     

          hodinu na několik minut přerušeny pro malé zpestření v podobě:

13.00- Přílet a přistání motorových rogal

14.00- Ukázka modelu s proudovým motorem

15.00- Bitva o Británii v podání Air Show Teamu Rakovník

16.00- Ukázka skutečné letecké techniky Aeroklubu Klatovy

17.00- Ukončení oficiálního programu taneční skupinou Diamond Dance

17.10- Odpolední překvapení

17.10- Vyhlášení „Nejhezčího éra setkání“

17.30- Losování cen pro diváky

17.50- Vyhlášení ankety „PUTOVNÍ ZLATÉ RÁDIO“

18.00- Volné létání až do tmy, vyhlídkové lety na dvoumístném motorovém paraglidu

Po celou sobotu si můžete osahat a vyzkoušet řízení a jízdu s terénními RC auty TRAXXAS pod dohledem zkušených závodníků, od kterých dostanete odpovědi na všechny zvídavé otázky. . Zapůjčení autíček i jízdy budou pro všechny platící diváky zcela ZDARMA.

Po 22. hodině zahájíme noční lety s plně osvětlenými modely

 Skladba programu se může měnit s ohledem na aktuální povětrnostní podmínky


Následovat bude volná zábava za doprovodu živé hudby Járy Chroustovského až do brzkých ranních hodin. V této souvislosti bychom rádi upozornili klidu milovné účastníky, kteří využijí ubytování v připraveném kempu, aby si místo pro svůj karavan či stan vybrali v dostatečné vzdálenosti od hlavního stanu, kde bude noční rej probíhat.

                Nezapomínáme ani na děti. Pro ně, ale samozřejmě i pro všechny účastníky RCMS bude po celý den připraven doprovodný program, který by měl oživit dění v diváckém prostoru.

  • K dispozici bude dětský koutek
  • Malování na obličej pro děti 
  • Ukázky RC terénních speciálů Traxxas a zkušební jízdy s modely aut
  • škola létání pro začátečníky a mnoho dalšího

 

 

 

 

 

 

 

Samozřejmostí bude celodenní občerstvení přímo v areálu letiště. Nalákat vás můžeme na jedinečné klobásy, které si můžete dát jen u nás na letišti, vynikající „Náčelníkovo prasátko“, nebo jen „obyčejný“ párek v rohlíku. Pitný režim dodržíte za pomoci studených i teplých nápojů více či méně kalorických, anebo úplně bez alkoholu. Pro mlsné jazýčky připravíme oplatky, bonbony, lízátka, nanuky…………… Zkrátka každý si přijde na své.

Do kempu se můžete přijet ubytovat již ve čtvrtek 13.7.2017 v odpoledních hodinách a v podvečer bude možné využít naší občerstvovací stanice. V pátek bude celý areál již plně v provozu od božího rána, k páteční večeři bude připraven výborný vuřt guláš naší Kačenky a pokud se nesež.. během půl hodiny jako vloni, zbude i na sobotní snídani. Náš kemp bude sloužit jak aktivním účastníkům RCMS, tak zájemcům z řad veřejnosti.

NEDĚLE proběhne formou volného létání, povídání, střízlivění, nebo naopak přikrmování opiček. Celý areál bude funkční, takže ti co budou chtít strávit příjemnou neděli nejen s modely, mohou nás bez ostychu navštívit a to bez placení vstupného.

Po skončení celého víkendu nikoho vyhánět nebudeme. Pobyt u nás na letišti si můžete prodloužit, na jak dlouho uznáte za vhodné a my se pokusíme zajistit Vám k pobytu u nás co možná nejlepší podmínky.  TĚŠÍME SE NA VÁS !!!

Doporučujeme Vám, aby jste si přečetli ještě všeobecné informace

 

 

Vzkazy

Návštěvnost

Anketa